Contact

Voor meer informatie over het platform Voor Eenzaamheid kunt u contact opnemen met:

of mailen of bellen naar Stichting Young Designers:
– Madelinde Hageman • T:06 21 901 238 • E: mail@madelinde.net
– Peik Suyling • T: 06 22 423 014 • E: peik@ydi.nl
– Dennis LohuisT: 06 25077190 • dennis@meneeromstander.nl

Platform Voor Eenzaamheid werkt samen met de volgende kunstenaars:

Tobias Krasenberg, Pauline Seebregts, Wendela Kloosterman, Joost van Kersbergen (joostvankersbergen.com), Sander Borsje, Bart Groenewegen (www.haagsekunstenaars.nl/cv/76309), Fokka Deelen/ Powerboat (www.powerboat-rotterdam.nl), Domenique Himmelsbach de Vries (www.himmelsbach.nl), MOHA Projects (www.mohaproject.com), Allard Medema (allardmedema.nl) ,  Maaike Roozenburg, (www.maaikeroozenburg.nl/) Martijn Engelbregt (www.egbg.nl/), Marina van Goor (eenmaal.com/), Sarah Carlier (www.sarahcarlier.nl/), Madelinde Hageman (www.madelinde.net), Peik Suyling (www.ydsite.nl/), Dennis Lohuis (www.ydsite.nl/), Michiel Brandes (www.michielbrandes.nl), Malou de Roy van Zuydewijn (linkedin), Rogerio Lira (www.rogeriolira.com), Wilco Kroes, Sander van der Ham.

De auteursrechten van de projecten die op deze website zijn beschreven behoren toe aan de kunstenaars en ontwerpers. Het werk mag niet zonder toestemming worden gebruikt, verveelvoudigd of openbaar gemaakt.

Partners Voor Eenzaamheid:

STICHTING DOEN (www.doen.nl), Ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport (www.rijksoverheid.nl/ministeries/vws), Kees Dorst (www.uts.edu.au/staff/kees.dorst), OM Spaces,
Verweij Jonker Instituut – Freek de Meer en Wilco Kroes (www.verwey-jonker.nl). In samenwerking met Stichting Young Designers is het onderzoek Wat Social Design vermag ontstaan in het jaar 2013 .

Met dank aan:

Vinse School, Spinoza20First, Spring High, De Amsterdamse Mavo, Fontys Hogeschool Eindhoven, Punt Welzijn Weert, DOCK Charlois, RKK Kruispunt, Coalitie Erbij (www.eenzaam.nl), Stichting Humanitas, Leger des Heils/Rosaburgh Vrouwenopvang, Paradiso, NRC Next, Into The Great Wide Open, What Design Can Do, Museum Rotterdam, Stroom Den Haag, Glasmuseum Leerdam, The Slogan Compagny, Studentenpastoraat Amsterdam.

Colofon:

Ontwerp: Madelinde Hageman (www.madelinde.net)
Technische realisatie: Ehud Neuhaus (ehudneuhaus.com/)
Teksten: Michaja Langelaan (m.langelaan@planet.nl)
Gedichten: Jos Versteegen (www.josversteegen.nl/)
Film Voor Eenzaamaheid: Inge Willems
Film Taal voor Eenzaamheid: Linda Zwart

<em>De copyrights/ auteursrechten van de projecten en beeldmateriaal die op deze website zijn getoond behoren toe aan desbetreffende kunstenaars, ontwerpers en/of platform Voor Eenzaamheid. Het werk mag niet zonder toestemming worden gebruikt, verveelvoudigd of openbaar gemaakt. </em>
<strong>2021©Vooreenzaamheid</strong>

DOEN_LOGO12_NEGATIVE_BGL_(rgb72ppi)_BLACK