Contact

Voor meer informatie over het platform Voor Eenzaamheid kunt u contact opnemen met:

of mailen of bellen naar Stichting Young Designers:
– Peik Suyling • T: 06 22 423 014 • E: peik@ydi.nl • www.ydsite.nl
– Madelinde Hageman • T:06 21 901 238 • E: mail@madelinde.net
– Dennis LohuisT: 06 25077190 • dennis@ydi.nl

Platform Voor Eenzaamheid bestaat uit:

Maaike Roozenburg, (www.maaikeroozenburg.nl/) Martijn Engelbregt (www.egbg.nl/), Marina van Goor (eenmaal.com/), Sarah Carlier (www.sarahcarlier.nl/), Madelinde Hageman (www.madelinde.net), Peik Suyling (www.ydsite.nl/), Dennis Lohuis (www.ydsite.nl/), Twan Mul (linkedin), Michiel Brandes (www.michielbrandes.nl), Malou de Roy van Zuydewijn (linkedin), Rogerio Lira (www.rogeriolira.com), Wilco Kroes, Sander van der Ham.

Partners Voor Eenzaamheid:

STICHTING DOEN (www.doen.nl), Ministerie van Volksgezondheid Welzijn en Sport (www.rijksoverheid.nl/ministeries/vws), Kees Dorst (www.uts.edu.au/staff/kees.dorst), OM Spaces,
Verweij Jonker Instituut – Freek de Meer en Wilco Kroes (www.verwey-jonker.nl). In samenwerking met Stichting Young Designers is het onderzoek Wat Social Design vermag ontstaan in het jaar 2013 .

Met dank aan:

Fontys Hogeschool Eindhoven, Punt Welzijn Weert, DOCK Charlois, RKK Kruispunt, Coalitie Erbij (www.eenzaam.nl), Stichting Humanitas, Leger des Heils/Rosaburgh Vrouwenopvang, Paradiso, NRC Next, Into The Great Wide Open, What Design Can Do, Museum Rotterdam, Stroom Den Haag, Glasmuseum Leerdam, The Slogan Compagny, Studentenpastoraat Amsterdam.

Colofon:

Ontwerp: Madelinde Hageman (www.madelinde.net)
Technische realisatie: Ehud Neuhaus (ehudneuhaus.com/)
Teksten: Marty PN van Kerkhof (www.martypnvankerkhof.nl) en
Michaja Langelaan (m.langelaan@planet.nl)
Gedichten: Jos Versteegen (www.josversteegen.nl/)
Communicatie: Woes van Haaften (www.inclusiefamsterdam.nl)
Financiële strategie: Gili Crouwel (linkedin )
Film: Inge Willems

DOEN_LOGO12_NEGATIVE_BGL_(rgb72ppi)_BLACK